UUS: ülipehmed dressikomplektid

1 of 3

Samuel, 6 a

Samueli lemmikud on suurte taskutega püksid ja triipudega pusa

Stella, 8 a

Stella lemmikud on laiad püksid ja puhvvarrukatega kleit.

 • Pille-Riin Toomsalu, supernaine = 2 lapse ema ja treener

  Lapsed on nüüd riideid juba pikemat perioodi kandnud ja pesumasinast ka palju läbi käinud, ja tõeliselt hästi vastu pidanud. Värvid pole kulunud ja põlvekohad pole välja veninud👌Lasteaiahooajal samuti super riided, nii lihtne lapsele riideid selga valida 😍

 • Kohalik ja kvaliteetne

  Kõik meie riided on loodud ja hoolikalt õmmeldud siinsamas Eestis. Tänu korralikule õmblusele ja kvaliteetsetele kangastele on riided oluliselt vastupidavamad pesemistele ja kõikidele vahvatele mängudele. Seega kestavad riided ka lapselt lapsele.

  MEIE LUGU 
 • Jätkusuutlik väiketootmine

  Et vähendada mõttetut ületootmist valmivad meie riided tellimise peale 5 tööpäevaga. Kui aga riided kantud ja neid kellelegi edasi pole anda, siis võtame need ise uuesti müüki, sest kvaliteetsed ja õigesti hooldatud riided kestavad lapselt lapsele.

  TAASUUS 
 • Mugav ja praktiline

  Teeme riideid, mis on laste jaoks mugavad, et kusagilt ei pitsitaks ja kõik trikid ja mängud saaks tehtud. Iga riideese on hoolikalt läbi mõeldud ja katsetatud meie enda laste peal. Soovime, et me riided pakuksid lastele mugavust ning vanematele silmailu ja südamerahu.

  MEIE KANGAD 

Sören, 2 a

Söreni lemmikud on meriinovillane pluus ja avar pusa

ARMASTAME TAASKASUTUST!

Skoori siit vähekantud, e-poodi tagastatud või vaid fotosessioonil kantud Minimese rõivaid!

VAATA TAASUUS VALIKUT