Kohale­toimetamine

Tellimused Eestisse

Tööpäeva jooksul tehtud tellimused laosolevate toodetega paneme üldjuhul teele veel samal päeval. Pärast tööpäeva lõppu ja nädalavahetuseti tehtud tellimused postitame järgmisel tööpäeval. Juhul kui tellimuses on mõni toode, mille tarneaeg on märgitud 5 tööpäeva, siis postitame kogu tellimuse 5 tööpäeva pärast. Juhul kui on soov laosolevad tooted kätte saada varem, siis palun kirjutage meile sellest. 

Saadame pakke Itella Smartposti, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse üle Eesti.

Omniva, Itella Smartpost ja DPD pakiautomaadid

Kõikidesse pakiautomaatidesse tellimuse saatmise hind on €3.60. Saadetis jõuab kohale reeglina 1-2 tööpäevaga kõikjale Eestis. Paki saab kätte personaalse uksekoodiga, mis edastatakse tellijale SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestada pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks ja saab paki välja võtta.

Omniva ja DPD pakiautomaatidest saab paki välja võtta iga päev ja 24 tundi ööpäevas. Smartpost pakiautomaadid asuvad reeglina kaubanduskeskustes on avatud keskuste lahtioleku aegadel. Pakkidele tuleb järele minna hiljemalt 7 päeva jooksul.

Eesti pakiautomaatidesse on transport tasuta alates 49-eurosest tellimusest.

Tellimused mujale

Kulleriga transport ja teistesse riikidesse on tellimuse transport võimalik eraldi kokkuleppe alusel. Palun kirjutage oma soovist info@minimene.ee.

Kontaktivorm