Kohale­toimetamine

Tellimused Eestisse

Tööpäeva jooksul tehtud tellimused laosolevate toodetega paneme üldjuhul teele veel samal päeval. Pärast tööpäeva lõppu ja nädalavahetuseti tehtud tellimused postitame järgmisel tööpäeval. Juhul kui tellimuses on mõni toode, mille tarneaeg on märgitud 5 tööpäeva, siis postitame kogu tellimuse 5 tööpäeva pärast. Juhul kui on soov laosolevad tooted kätte saada varem, siis palun kirjutage meile sellest. 

Saadame pakke Itella Smartposti, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse üle Eesti ning kulleriga üle Eesti Smartkulleri ja Omniva kulleriga.

Omniva, Itella Smartpost ja DPD pakiautomaadid

Kõikidesse pakiautomaatidesse tellimuse saatmise hind on €2.90. Saadetis jõuab kohale reeglina 1-2 tööpäevaga kõikjale Eestis. Paki saab kätte personaalse uksekoodiga, mis edastatakse tellijale SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestada pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks ja saab paki välja võtta.

Omniva ja DPD pakiautomaatidest saab paki välja võtta iga päev ja 24 tundi ööpäevas. Smartpost pakiautomaadid asuvad reeglina kaubanduskeskustes on avatud keskuste lahtioleku aegadel. Pakkidele tuleb järele minna hiljemalt 7 päeva jooksul.

Eesti pakiautomaatidesse on transport tasuta alates 39-eurosest tellimusest.

Itella Smartkuller ja Omniva kuller üle Eesti 

Kulleriga paki saatmise hind on €5.50. Pakk jõuab kohale reeglina 1-2 päevaga

Omniva kuller toob paki kohale kõikjale üle Eesti. Saadetis jõuab üldjuhul kohale postitamisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja riiklikud pühad), kuid mitte hiljem kui kolm päeva pärast postitamist. Kuller helistab ette ja lepib kokku kättetoimetamiseks sobiva aja.

Ka Itella Smartkuller toimetab pakid kõikjale üle Eesti, ent väikesaartele (Ruhnu, Kihnu jne) saatmiseks tuleb eelnevalt hind kokku leppida (kirjutage palun info@minimene.ee). Paki kättesaamiseks saab valida sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba kas tööle või koju. Paki kättetoimetamise päeva hommikul laekub info paki saabumise kohta SMS-teatega ning kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kulleriga transport Eestisse on tasuta alates 95-eurosest tellimusest.

Tellimused Soome

Itella pakiautomaadid ja Soome postkontorid 

Soomes on võimalik saadetis tellida Itella Smartpost pakiautomaatidesse. Saadetise hind Soome pakiautomaatidesse on €10.99. Helsingisse jõuab saadetis 1-3 tööpäeva jooksul, mujale Soome 3-5 tööpäeva jooksul. Pakke hoitakse kuni 7 päeva.

Samuti on võimalik pakk tellida Soome postkontorisse. Transpordi hind on €13.99. Helsingi piirkonda jõuab saadetis 2-3 tööpäeva, mujale Soome 3-5 tööpäeva jooksul. Pakke hoitakse kuni 7 päeva.

Tellimused Lätti

Omniva Läti pakiautomaadid ja kuller

Tellimused on Lätis võimalik saata Omniva pakiautomaatidesse. Saadetise hind on €7.50.

Samuti on võimalik kaup Lätti tellida Omniva kulleriga, mille puhul on saadetise hind €8.90.

Tellimused Leetu

Omniva Leedu pakiautomaadid ja kuller

Leedus on võimalik tellimused saata Omniva pakiautomaatidesse. Saadetise hind on €8.50.

Samuti on võimalik Leetu kaup tellida Omniva kulleriga, mille puhul on saadetise hind €9.50.

Ostud mujale maailmasse

Teistesse riikidesse on tellimuse transport võimalik eraldi kokkuleppe alusel. Palun kirjutage oma soovist info@minimene.ee.

Kontaktivorm