TaasUus

Vaheta kasutatud Minimese riided kinkekaartide vastu!

Kvaliteetsed lasteriided kestavad lapselt-lapsele, aga lapsed kasvavad ju kiirelt. Kui sul ei ole kellelegi meie riideid edasi anda ja ise nende müügiga tegeleda ei taha/jaksa/viitsi, siis meie TaasUus teenus on just sinule!

Nii võib siit lehelt avastada väga vahvaid leide – teiste poolt vähekantud, e-poodi tagastatud või modellidel vaid fotosessioonil seljas olnud rõivaid.

Saada kasutatud Minimese riided müüki

Riided peavad olema heas korras, plekkideta, lõhnata ja terved. Müüki saatmine on tasuta, maksad vaid paki meile toimetamise eest. Minimese vastutus riideeseme(te) eest algab pärast paki meieni jõudmist.

Määrame rõivaste seisukorrast lähtuvalt müügihinna

Heas korras vähekasutatud rõiva eest võib saatja saada kuni 50% uue toote tavahinnast.

Kooskõlastame müügihinna rõiva saatjaga

Teeme ettepaneku müügihinna osas. Kokkuleppele mittejõudmisel tagastame riideeseme(d) saatjale pakiautomaati postikulu 2,90€ eest.

Lisame tooted TaasUus keskkonda müüki

Pakkumise sobivusel triigime, pildistame ning paneme oma saadetud riided müüki. Pane tähele, et saatjale pakutav summa on mõnevõrra väiksem kui müügisumma e-poes – see vahe on tasu meie töö eest: pildistamine, triikimine, müügiinfo lisamine, turunduskulud ja suhtlemine ostjatega.

Müügiperiood kestab kuni 3 kuud

Kui 3 kuu jooksul ostjat ei leidu, võib saatja valida, kas soovib riideeseme tagastust, tasudes postikulu (2,90€), või edastame riideeseme(d) heategevuseks või taaskasutame

Tasume müüdud rõivaste eest

Eduka müügi korral väljastame saatjale kokkulepitud väärtuses Minimese kinkekaardi. Kinkekaardi väljastame 10 päeva jooksul alates hetkest, mil lõpeb riideeseme ostmisele järgnev 14-päevane tagastusperiood.

Minimese riiete müüki saatmiseks või mis tahes küsimuste korral meie TaasUus teenuse osas palun kirjuta meile julgelt aadressil info@minimene.ee või alloleva vormi kaudu.

 

♻️ Vaata meie TAASUUS valikut siit >>> 

Kontaktivorm