Tasuta transport al. 49€

Ostukorv

0

Meie kangad

Üks peamisi põhimõtteid Minimese loomisel oli kasutada jätkusuutlikke materjale, mis oleksid nii naha- kui ka loodussõbralikud. Meie kangad on toodud Euroopast ja enamik meie e-poes olevaid rõivaid on loodud GOTS sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast.

GOTS sertifikaat on täna kõige rangemate nõuetega ja põhjalikum kangaste hindamise standard, mis seab nõuded nii tekstiilide tooraine kasvatamisele, kangaste tootmisprotsessile kui ka reguleerib kogu ahela käigus kasutatavat tööjõudu.

Lisaks kasvatamise ja tootmise jätkusuutlikkusele omab GOTS sertifikaat ka kandja jaoks erinevust. Kvaliteedilt on orgaaniline puuvill pehmem ja vastupidavam. Kuna orgaaniline puuvill on kemikaalidest puhas, siis see on allergiavaba ja sobib ka tundlikule nahale. Orgaanilisest puuvillast riided on eriti mõnusad ja sobivad ka beebi õrna naha jaoks.

Paar üksikut kangast on meil täna ka OEKO-TEX Standard 100 sertifikaadiga, mis näitab, et tegemist on kandjale ohutu kvaliteetse kangaga, kuid see ei käsitle tooraine kasvatamist, tekstiili tootmisprotsessi ega sotsiaalseid kriteeriumeid.

GOTS sertifikaadi kohta leiad lisainfot siit ja OEKO-TEX Standard 100 kohta siit.